metal trapez Metal Roof and Side Trapezes

Trapezes: T6/42 - T4/55 - T6/27,5 - T5/27,5
Micro Profiles - Flooring - Accessories
Application Details
Color Examples

metal trapez Insulated Metal Roof and Side Products

Double Seam System - Quadro Sistem
Heat and sound insulated sandwich system
Rock Wool Panels
Polyurethane Panels

 

metal trapez Sound Control

Noise Barriers: Industrial Typed
Decorative typed - Hygienic typed
Suspended typed - References

metal trapez Fire Control

Firewall Panels
Explosion Release system
Fire Protection Boards 
Fire and Smoke Seals - Spray Fire Protection

metal trapez

Steel Structures

Industrial Facilities
Storehouse, Penthouse
Steel Construction
Fire Risky Storehouses

metal trapez Other Products
Suspending Ceilings
Roof Lightning Plaques
Heat and Sound Preventive Insulation
Kondenstop - Insulation pin
Protem'den Haberler

PROTEM, küresel ısınmayı önleme ve çevreyi koruyucu yapı kabuklarının üretiminin yanı sıra, şimdi de yapıların dış cephelerini, dekoratif metal tül cephe kaplamaları ile güzelleştiriyor.

Endüstri tesislerinin, Ticari yapıların, Stadyumların ve cephe estetiği istenen tüm yapıların dış cephelerine, istenen renklerde, metal tül kaplama üretimi ve uygulamasını gerçekleştiren PROTEM yapılara hayat veriyor.

Estetik özelliklerinin yanında, PROTEM , Dekoratif Metal Tül kaplama ile, yapıları güneş etkisinden koruyup, soğutma harcamalarını azaltarak enerji tasarrufu sağlayan, karbon emisyonlarını düşürerek, küresel ısınmayı önleyen çevreyi koruyucu bir ürünü kullanıcılarına sunuyor.

PROTEM Dekoratif Metal Tül kaplamanın , yapıların gece aydınlatılmasında çok özel görsel olanaklar sağlaması, darbelere dayanıklı olması, dış ortam şartlarından etkilenmemesi montaj ve demontajının kolay olması başlıca tercih özelliklerini oluşturuyor.

PROTEM Metal, küresel ısınmayı önleme ve çevreyi koruyucu ürünlerin üretimi ile, Endüstriyel ve Ticari yapılarda, ısıtma ve soğutma harcamalarını % 50 ye varan oranlarda azaltarak , enerjiyi tasarruf etmelerine katkı sağlamayı hedefliyor.

Havaya atılan karbon emisyonlarını düşürerek, küresel ısınmayı önleyen, aynı zamanda gürültü önleyici , yangın ve su kesici özellikleri ile, sorunlara çevreci çözüm getiren PROTEM QUADRO , Dörtlü çatı ve cephe sistemi üretimine ağırlık verileceğini açıklayan PROTEM genel müdürü Korhan Işıkel , Gürültü önleyici bariyer ve gürültü emici panel üretiminin de, 2011 yılında arttırılarak, gerek iç piyasanın, gerekse yurt dışı taleplerin daha hızlı karşılanacağını belirtti.

PROTEM QUADRO , Dörtlü çatı ve cephe sistemi ile yalıtımın

BİLGİSAYAR KONTROLLÜ OTOMATİK MAKİNELERDE, VERİLEN AÇIYA GÖRE ÜRETİLEN, BÜKÜMLÜ TRAPEZ ÇATI LEVHALARI İLE OLUŞTURULAN,YALITIMLI VEYA YALITIMSIZ TONOZ ÇATILAR, GEREK ESTETİK , GEREKSE FONKSİYONEL TÜM İHTİYAÇLARA CEVAP VERİYOR.

Avrupa Birliği Dönem Başkanı Çek Cumhuriyeti ve Avrupa Komisyonu, 2009 yılını, 'Düşle, Yarat, Yenilik yap' sloganıyla Avrupa Yaratıcılık ve Yenilik yılı olarak ilan etti. Bu yılın amacı, değişik sektörlerde yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımları destekleyerek, Avrupa Birliği'ni küresel dünyada daha rekabetçi bir duruma getirebilmektir. PROTEM'in 2009 Yılındaki yeniliği, 4X4 lük yalıtım sistemi olan PROTEM QUADRO sistem ile ısı yalıtımı ses yalıtımı-yangın yalıtımı ve su yalıtımını birlikte çözerek 4'lü koruma sağlamaktadır. Enerji verimliliğinde 4 kat daha fazla enerji tasarrufu sağlayan PROTEM QUADRO sistem, aynı zamanda yüksek değerde gürültü kontrolu için en iyi sonuçları vermektedir. PROTEM QUADRO MEMBRANLI SİSTEM, membran güneş enerji hücreleri ile elektrik üretimine de olanak sağlar.


Protem Metal , Çatı ve Cephe Sistemleri , Ses yalıtım panelleri, Yangın duvarı panelleri üreticisi olarak, uluslararası yönetim sistemleri kuruluşu SGS tarafından
denetlenip , ISO 9001-2000 belgesi yenilenerek, ISO 9001-2008 yönetim sistemine göre, tasarım, üretim ve uygulama belgesini aldı.

Protem genel müdürü Korhan Işıkel, kalite yaklaşımlarının , tasarımdan, üretime ve uygulamaya kadar hizmet de bütünlük oluşturduğunu ifade etti.

Sektörde bu alanda tasarım, üretim ve uygulama olarak, ilk belgeye sahip kuruluş olan Protem Metal in, kalite yolculuğuna toplam kalite yönetimi kapsamında
mükemmellik modeli ile devam ettiğini kaydeden Işıkel, kalite yönetim sistemi denetimlerini başarıyla yenilediklerini, bu belgelendirme ile ulusal ve uluslar arası
standartlar doğrultusunda hareket etmeyi sürdürdüklerini belirtti.

Bu önemli misyonu, yalıtımlı ve yalıtımsız tüm çatılarda , endüstri tesislerinde gürültü kontrolü, endüstri tesislerinde yangın kontrolü konularında,